O nás

 

Jsme Česká firma specializující se na výrobu minibagrů a stavebních strojů pod naší vlastní Českou značkou GORILA. U nás není výroba jen o strojích, ale hlavně o spokojenosti našich zákazníků. Srdcem našeho přístupu je individuální péče o každého klienta, protože věříme, že každý projekt je jedinečný a zaslouží si osobní přístup. S našimi stroji GORILA budete mít po svém boku spolehlivého partnera pro vaše stavební projekty.

Jednoduchost, síla, detaily...

Naše bagry ocení celá škála uživatelů od zahradníků, přes živnostníky, kteří se zabývají výkopovými pracemi, ale stejně tak i rodiny a osoby, které se rozhodly osud své zahrady nebo stavební úpravy kolem domu svěřit do svých rukou. Na své si přijdou i půjčovny, které mohou naše bagry pronajímat prakticky každému.

Prohlédnout stroje

v čem vynikáme?

Naše jedinečnost spočívá v dokonalé kombinaci klíčových prvků, které nás činí lídrem na trhu. Naše minibagry a stavební stroje excelují v jednoduchosti, snadném ovládání a skvělé skladnosti, což vám umožní pracovat efektivně a bez zbytečných komplikací. S nízkou spotřebou a vysokou konfigurovatelností příslušenství se naše stroje přizpůsobí vašim potřebám. Důraz na detaily a efektivitu našich výrobků je zárukou spolehlivosti a dlouhé životnosti vašeho stroje. Navíc, s ověřenými japonskými motory KUBOTA, můžete mít jistotu, že naše technologie jsou postaveny na nejlepším základě. S námi získáte nejenom stroje, ale partnerství, které vám pomůže dosáhnout vašich stavebních cílů.

Jednoduchost, snadné ovládání a skvělá skladnost.
Nízká spotřeba
Vysoká konfigurovatelnost příslušenství
Důraz na detaily a efektivitu našich strojů
Ověřené japonské motory KUBOTA
×

Splátková kalkulačka ESSOX